Bestuur & team

 

Bestuur 

De Windkanter valt onder het bestuur van Stip Hilversum, Oude Enghweg 2, 1217 JC, Hilversum
Tel.: 035 - 6221370
www.stiphilversum.nl

Het Windkanter-team

kleuterklassen
Andra Veentjer - aveentjer@dewindkanter.nl
Isolde Heidema - iheidema@dewindkanter.nl
Myrthe van der Geest - mvandergeest@dewindkanter.nl
Mirjam van Hilten - mvanhilten@dewindkanter.nl
Jiska Malschaert - jmalschaert@dewindkanter.nl
Dakini van Nieuwpoort - dvannieuwpoort@dewindkanter.nl
Aleid van Gelder - avangelder@dewindkanter.nl

Leerkracht klas 1
Lotte Saan - lsaan@dewindkanter.nl 
Dakini van Nieuwpoort - dvannieuwpoort@dewindkanter.nl

Leerkracht klas 2
Marja de Mare - mdemare@dewindkanter.nl
Milousha Frijns - mfrijns@dewindkanter.nl
 
Leerkracht klas 3
Gijs van Pelt - gvanpelt@dewindkanter.nl 

Leerkracht klas 4&5
Suze den Heijer - sdenheijer@dewindkanter.nl 
Annemieke Groot-Coolen - agroot_coolen@dewindkanter.nl

Leerkracht klas 6
Sjoerd Nijenhuis - snijenhuis@dewindkanter.nl

Leerkracht handvaardigheid
Niek de Jong - ndejong@dewindkanter.nl (woe, do)

Leerkracht gym
Edwin Gude - egude@dewindkanter.nl (di,vr)

Leerkracht euritmie
Lara Brummans (ma,wo) - lbrummans@dewindkanter.nl
Lotje Meijer (muzikale begeleiding - harp)
Satoko Murosaki (muzikale begeleiding - piano)

Onderwijsassistentie
Sharon Asscher - sasscher@dewindkanter.nl
Iris Veenendaal - onderwijsassistent@dewindkanter.nl

Conciërge: Rob Blaauw- rblaauw@dewindkanter.nl

Intern begeleider
Jolanda van Wijnbergen
Herma Stapper - ib@dewindkanter.nl

Directie
Katrijn Debroey - directie@dewindkanter.nl


Samenwerkende partijen