Bestuur & team

 

Bestuur 

De Windkanter valt onder het bestuur van Stip Hilversum, Oude Enghweg 2, 1217 JC, Hilversum Tel.: 035 - 6221370

www.stiphilversum.nl

Team

De kleuterklassen staan onder leiding van:
Aleid van Gelder - avangelder@dewindkanter.nl
Andra Veentjer - aveentjer@dewindkanter.nl
Isolde Heidema - iheidema@dewindkanter.nl
Myrthe van der Geest - mvandergeest@dewindkanter.nl
Dakini van Nieuwpoort - dvannieuwpoort@dewindkanter.nl

Leerkracht klas 1
Gijs van der Pelt - gvanpelt@dewindkanter.nl 
 
Leerkracht klas 2&3
Marja de Mare - mdemare@dewindkanter.nl 

Leerkrachten klas 4&5
Sjoerd Nijenhuis - snijenhuis@dewindkanter.nl

Leerkracht handvaardigheid
Pim de Mare - pdemare@dewindkanter.nl (do)

Leerkracht gym
Edwin Gude - egude@dewindkanter.nl (di,vr)

Leerkracht euritmie
Lara Brummans (ma,wo)
Roelina Schouten (muzikale begeleiding - harp)
Satoko Murosaki (muzikale begeleiding - piano)

Onderwijsassistentie: Sharon Reisman-Asscher - sreisman-asscher@dewindkanter.nl
Conciërge: Rob Blaauw- rblaauw@dewindkanter.nl
Intern begeleider: Jolanda van Wijnbergen - ib@dewindkanter.nl
Directie: Katrijn Debroey - directie@dewindkanter.nl

Samenwerkende partijen