Bestuur & team

 

Bestuur 

De Windkanter valt onder het bestuur van Stip Hilversum, Oude Enghweg 2, 1217 JC, Hilversum
Tel.: 035 - 6221370

www.stiphilversum.nl

Team

De kleuterklassen staan onder leiding van:
Aleid van Gelder - avangelder@dewindkanter.nl
Andra Veentjer - aveentjer@dewindkanter.nl
Isolde Heidema - iheidema@dewindkanter.nl
Myrthe van der Geest - mvandergeest@dewindkanter.nl
Lotte Saan - lsaan@dewindkanter.nl
Dakini van Nieuwpoort - dvannieuwpoort@dewindkanter.nl

Leerkracht klas 1
Marja de Mare - mdemare@dewindkanter.nl
Lotte Saan - lsaan@dewindkanter.nl 

Leerkracht klas 2
Gijs van Pelt - gvanpelt@dewindkanter.nl 
Suze den Heijer - sdenheijer@dewindkanter.nl
 
Leerkracht klas 3&4
Charlotte Ris - cris@dewindkanter.nl 
Suze den Heijer - sdenheijer@dewindkanter.nl 

Leerkracht klas 5&6
Sjoerd Nijenhuis - snijenhuis@dewindkanter.nl

Leerkracht handvaardigheid
Lisa Klein - lklein@dewindkanter.nl (do)

Leerkracht gym
Edwin Gude - egude@dewindkanter.nl (di,vr)

Leerkracht euritmie
Lara Brummans (ma,wo) - lbrummans@dewindkanter.nl
Roelina Schouten (muzikale begeleiding - harp)
Satoko Murosaki (muzikale begeleiding - piano)

Onderwijsassistentie
Sharon Reisman-Asscher - sreisman-asscher@dewindkanter.nl
Iris Veenendaal - onderwijsassistent@dewindkanter.nl

Conciërge: Rob Blaauw- rblaauw@dewindkanter.nl
Intern begeleider: Evelyn van Noort - ib@dewindkanter.nl
Directie: Katrijn Debroey - directie@dewindkanter.nl

Samenwerkende partijen